Pensjonat

Salon piękności

Cennik

HOTEL

USŁUGA Z WYŻYWIENIEM
(za dobę )
BEZ WYŻYWIENIA
(za dobę)
HOTELOWANIE 22 -28 zł 20 -25 zł

*Koszt pobytu psa w Pensjonacie jest uzależniony od jego wielkości
* Przy pobycie dwóch psów jednego właściciela naliczam 20% zniżki. 
* Przy pobycie psa na okres krótszy niż 3 doby koszt pobytu naliczany jest po 25 zł za każdy dzień.
Doba hotelowa trwa 24 godziny i jest liczona od godziny przyjęcia psa do Hotelu.
Odbiór psa poniżej 6 godzin nowej doby liczony jest jak pół doby.
Odbiór powyżej 6 godzin od rozpoczęcia nowej doby liczony jest jak cała doba
*Przy opcji "pobytu z wyżywieniem" oferuję wyżywienie suchą karmą i mięsem z puszek.  Proponuję jednak, zaopatrzenie psa w karmę, którą jada na co dzień. Dodatkowa zmiana zwiększa stres, a u wielu psów powoduje również problemy żołądkowe, które mają niekorzystny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne.

 

Jeżeli zapoznają się Państwo z kilkoma zasadami panującymi w moim hotelu, z pewnością współpraca nasza będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.:

 • Zapraszam jedynie łagodne psy, które dobrze tolerują inne psy oraz człowieka. Zależy mi na przyjaznej atmosferze, w której wszystkie psiaki będą czuły się komfortowo i bezpiecznie.
 • Z oczywistych względów nie przyjmuję suczek w okresie cieczki.
 • Psy zachowujące się hałaśliwie, szczekające, agresywnie również nie mogę gościć w moim pensjonacie
 • Hotel preferuje żywienie suchą karmą lub karmą w puszkach. W wyjątkowych przypadkach mogę rozważyć - na odrębnych warunkach - żywienie karmą gotowaną.
 • Psy stare i chore przyjmuję na osobno negocjowanych warunkach.
 • Proszę o uczciwość jeśli chodzi o konfliktowy charakter pieska dla dobra opiekuna, innych podopiecznych hotelu oraz Państwa spokoju w czasie wyjazdu.
 • Proszę o przywiezienie psa do Pensjonatu pomiędzy 17tą a 18tą godziną, tak by piesek mógł zapoznać się z otoczeniem i innymi psami zanim spędzi pierwszą noc w nowym miejscu. Pozwoli to na uniknięcie stresu zarówno nowoprzybyłego pieska jak i pozostałych gości Pensjonatu oraz szczekania w nocy
 • Ze względu na małą ilość miejsc, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie rezerwacji pobytu pupila.

Przywożąc pupila pamiętaj zabrać ze sobą:

 • książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami oraz potwierdzeniem odrobaczenia w ciągu ostatnich 2 miesięcy
 • suchą karmę lub karmę w puszkach na cały okres pobytu (musi to być karma, którą pies jadł i mu smakowała przed przybyciem do pensjonatu, nie wolno nagle psu zmieniać karmy); Dodatkowa zmiana zwiększa stres, a u wielu psów powoduje również problemy żołądkowe, które mają niekorzystny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Na życzenie mogę zakupić karmę, proszę o wcześniejszą informację;.
 • W celu zmniejszenia stresu proszę o przywiezienie akcesoriów, do których pies jest przyzwyczajony – ulubione zabawki, legowisko, smakołyki itp. oraz smycz, obrożę, ewentualnie kolczatkę, kaganiec.